SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
126 942 €
(2 760 € / m²)
Verkauf
3
1
46 m²
Icchaka Lejba Pereca, Wrocław

schlafzimmer3
wohnung46 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

TOP LOKALIZACJA | IDEALNE POD INWESTYCJĘ | BLISKO RYNKU WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powier...

Boden:
3. Etage von 5
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Icchaka Lejba Pereca, Wrocław
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Wombat Nieruchomości

Adrianna Filipek - Wombat Nieruchomości