SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
136 567 €
(4 268 € / m²)
Verkauf
2
1
32 m²
Dworcowa, Wrocław

schlafzimmer2
wohnung32 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Kameralne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia | Ponadstandardowa wysokość | Nowa inwestycja z duszą
Spodobała Ci się ta oferta? A może szukasz c...

Boden:
5. Etage von 7
Alter des Angebots: 36Tage
Aktualisiert: 34Tage

Ortschaften

Dworcowa, Wrocław
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

SDP Nieruchomości

Daniel Gutowski