SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
233 159 €
(2 989 € / m²)
Verkauf
5
1
78 m²
Jedności Narodowej, Wrocław

schlafzimmer5
wohnung78 m²
badezimmer1

Jakub Kruszyński
602 101 602
Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 5-pokojowego o powierzchni 78,39 m2, położo...

Boden:
5. Etage von 7
Alter des Angebots: 33Tage
Aktualisiert: 31Tage

Ortschaften

Jedności Narodowej, Wrocław
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

SDP Nieruchomości

Jakub Kruszyński