SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
68 154 €
(1 794 € / m²)
Verkauf
2
1
38 m²
Ostrowska, Włocławek

schlafzimmer2
wohnung38 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ładne , 2-pokojowe mieszkanie . znajdujące się na 9 piętrze w bloku z windą przy ul. Ostrowskiej Osi...

Boden:
9. Etage von 11
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Ostrowska, Włocławek
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ARKADIA WLOCLAWEK

Dorota Sołtys