SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
96 580 €
(1 857 € / m²)
Verkauf
3
1
52 m²
Jedności Narodu, Tczew

schlafzimmer3
wohnung52 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

3 pokoje na Garnuszewskiego - 5 min do PKP! Cena: 410 000 złTreść ogłoszenia:Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,02 m2, położo...

Boden:
3. Etage von 4
Alter des Angebots: 7Tage
Aktualisiert: 4Tage

Ortschaften

Jedności Narodu, Tczew
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Renata Mielewczyk