SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
123 716 €
(3 991 € / m²)
Verkauf
1
1
31 m²
Leona Heyki, Szczecin

schlafzimmer1
wohnung31 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w sercu Szczecina! Idealne dla poszukujących nieruchomości na rynku pierwotnym. Znajduje się w nowej inwestycji "Now...

Boden:
2. Etage von 7
Alter des Angebots: 9Tage
Aktualisiert: 9Tage

Ortschaften

Leona Heyki, Szczecin
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REMAX POLSKA

RE/MAX Sail Sienna 4B, 70-542 Szczecin