SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
112 960 €
(2 353 € / m²)
Verkauf
2
1
48 m²
9 Maja, Szczecin

schlafzimmer2
wohnung48 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pomorzanach, ul. 9 Maja – 479.000 zł Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, 2-p...

Boden:
3. Etage von 4
Alter des Angebots: 54Tage
Aktualisiert: 5Tage

Ortschaften

9 Maja, Szczecin
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

INWESTOR SZCZECIN

Wojciech Kohlman