SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
129 429 €
(2 232 € / m²)
Verkauf
3
1
58 m²
Grzybowa, Sosnowiec

schlafzimmer3
wohnung58 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Oferujemy na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 58,57 m², położone na pierwszym piętrze budynku nr 1 w nowoczesnej inwestycji Sosnovia w Sosnow...

Boden:
1. Etage von 4
Alter des Angebots: 5Tage
Aktualisiert: 4Tage

Ortschaften

Grzybowa, Sosnowiec
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REMAX POLSKA

Katarzyna Stanek