SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
84 594 €
(1 434 € / m²)
Verkauf
4
1
59 m²
Stary Rynek, Słupsk

schlafzimmer4
wohnung59 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

W ofercie biura mieszkanie 4 - pokojowe zlokalizowane w Słupsku, przy pl. Stary Rynek. Blok, w którym znajduje się lokal jest położony w sercu miasta,...

Boden:
4. Etage von 4
Alter des Angebots: 370Tage
Aktualisiert: 314Tage

Ortschaften

Stary Rynek, Słupsk
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Innova House s.c. INNOVA HOUSE S.C.

Anna Krawiczyńska