SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
70 378 €
(2 070 € / m²)
Verkauf
1
1
34 m²
Misjonarska, Płock

schlafzimmer1
wohnung34 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Mieszkanie w centrum Płocka – idealne do zamieszkania lub inwestycji!Na sprzedaż kawalerka 34 m² w doskonałej lokalizacji – w samym centrum Płocka, pr...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Misjonarska, Płock
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Properton