SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
52 991 €
(1 514 € / m²)
Verkauf
2
1
35 m²
Aleja Piastów, Piła

schlafzimmer2
wohnung35 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 2 POKOJOWE O POW. 35,7M2 PIŁA - ŚRÓDMIEŚCIE, Al. Piastów Przedmiotem oferty jest przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierz...

Boden:
4. Etage von 4
Alter des Angebots: 4Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Aleja Piastów, Piła
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Grupa Furman Nieruchomości

Michał Paterski