SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
111 196 €
(2 366 € / m²)
Verkauf
3
1
47 m²
Ofiar Katynia, Piła

schlafzimmer3
wohnung47 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

UWAGA: Na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura w tym NAJNOWSZE oferty oraz więcej zdjęć z...

möbliert
Alter des Angebots: 131Tage
Aktualisiert: 14Tage

Ortschaften

Ofiar Katynia, Piła
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

FURMAN24

Patrycja Wojciechowska