SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
55 420 €
(1 979 € / m²)
Verkauf
1
1
28 m²
Inowrocławska, Łódź

schlafzimmer1
wohnung28 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Otwórz drzwi do swojego pierwszego, przytulnego mieszkania w sercu Bałut, gdzie codzienność nabiera nowego wymiaru wygody i spokoju. To idealna propoz...

Boden:
4. Etage von 10
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Inowrocławska, Łódź
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REMAX POLSKA

Agnieszka Lik-Piątek