SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
212 206 €
(5 176 € / m²)
Verkauf
2
1
41 m²
Wrocławska, Kraków

schlafzimmer2
wohnung41 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania z ogródkiem w inwestycji Nowa 5 Dzielnica przy ul. Wrocła...

Zentrale Fernbedienung
Alter des Angebots: 5Tage
Aktualisiert: 4Tage

Ortschaften

Wrocławska, Kraków
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

HOMFI SP. Z O.O.

Maciej Dymek