SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
143 664 €
(4 353 € / m²)
Verkauf
1
1
33 m²
Osiedle Avia, Kraków

schlafzimmer1
wohnung33 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Jeśli szukasz małego, jednopokojowego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji lub celujesz w bezpieczną inwestycję pod wynajem - to ta propoz...

Boden:
8. Etage von 10
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Osiedle Avia, Kraków
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

HOMFI SP. Z O.O.

Jolanta Musiał