SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
148 167 €
(4 780 € / m²)
Verkauf
1
1
31 m²
Gazowa, Kraków

schlafzimmer1
wohnung31 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 31,1 m2, zlokalizowane na 3 piętrze kamienicy przy ul. Gazowej. Mieszkanie składa się z: - aneks kuchenny (mebl...

Boden:
3. Etage von 4
Alter des Angebots: 10Tage
Aktualisiert: 4Tage

Ortschaften

Gazowa, Kraków
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

EMMERSON Lumico

Renata Lasoń