SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
183 465 €
(4 267 € / m²)
Verkauf
2
1
43 m²
Jerozolimska, Kraków

schlafzimmer2
wohnung43 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,6 m², położone przy ul. Jerozolimskiej w krakowskiej dzielnicy Podgórze.To miejsce, które od pierws...

Boden:
4. Etage von 7
Alter des Angebots: 19Tage
Aktualisiert: 10Tage

Ortschaften

Jerozolimska, Kraków
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Nest Brokers Estate Agency

Szymon Bierówka