SUPA24
Wohnzimmer; holzboden, tageslicht, moderner stil, hohe decken
122 631 €
(2 991 € / m²)
Verkauf
1
1
41 m²
Śliwkowa, Kraków

schlafzimmer1
wohnung41 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Zapraszam do zamieszkania na ulicy Śliwkowej, w dzielnicy Czyżyny. To miejsce z doskonałą komunikacją, dostępem do wszystkich potrzebnych usług, blis...

Andere
Alter des Angebots: 142Tage
Aktualisiert: 142Tage

Ortschaften

Śliwkowa, Kraków
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

BRACIA SADURSCY

Katarzyna Hołda