SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
137 848 €
(3 535 € / m²)
Verkauf
2
1
39 m²
Jana Kurczaba, Kraków

schlafzimmer2
wohnung39 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z ODDZIELNĄ KUCHNIĄ I BALKONEM - UL. JERZMANOWSKIEGO. Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 39,2m2, położone na 3-pię...

Andere
Alter des Angebots: 242Tage
Aktualisiert: 241Tage

Ortschaften

Jana Kurczaba, Kraków
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

BRACIA SADURSCY

Małgorzata Baran-Michałowska