SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
171 614 €
(3 178 € / m²)
Verkauf
3
1
54 m²
Mariana Domagały, Kraków

schlafzimmer3
wohnung54 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Szukasz funkcjonalnego mieszkania, dobrze skomunikowanego z centrum, gdzie na wyciągniecie ręki masz niesamowicie szeroką gamę usług i punktów handlow...

Andere
Alter des Angebots: 435Tage
Aktualisiert: 435Tage

Ortschaften

Mariana Domagały, Kraków
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

DWG Inwestycje

Adrian Wawrzyńczak