SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
89 615 €
(3 201 € / m²)
Verkauf
2
1
28 m²
Stefana Okrzei, Kielce

schlafzimmer2
wohnung28 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w nowoczesnym V piętrowym budynku z winda przy ul. Zagnańskiej. Mieszkanie składa się z...

Boden:
2. Etage von 5
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Stefana Okrzei, Kielce
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

AS NIERUCHOMOŚCI

Szymon Dąbrowski