SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
65 272 €
(1 813 € / m²)
Verkauf
1
1
36 m²
Południowa, Kielce

schlafzimmer1
wohnung36 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuję na sprzedaż przytulne 1 pokojowe mieszkanie Idealne dla singla, pary lub pod inwestycję. Prezent...

Boden:
3. Etage von 4
Alter des Angebots: 17Tage
Aktualisiert: 17Tage

Ortschaften

Południowa, Kielce
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

TWOJE M KIELCE

Milena Wilczkowska