SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
176 684 €
(2 561 € / m²)
Verkauf
3
1
69 m²
Świętojańska, Kielce

schlafzimmer3
wohnung69 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

OFERTA DEWELOPERSKA BRAK PODATKU PCC SZCZEGÓŁOWE PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny, kameralny bu...

Boden:
1. Etage von 2
Alter des Angebots: 17Tage
Aktualisiert: 17Tage

Ortschaften

Świętojańska, Kielce
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

NBN Nieruchomości

Biuro Obsługi