SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
71 008 €
(2 840 € / m²)
Verkauf
1
1
25 m²
Konstantego Miodowicza, Kielce

schlafzimmer1
wohnung25 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

OFERTA DEWELOPERSKA BRAK PODATKU PCC SZCZEGÓŁY OFERTY W KOLEKCJI ZDJĘĆ W tej inwestycji Metraże mieszkań: od 25 do 122 m2 Liczba mieszkań: 220 Liczba ...

Boden:
1. Etage von 5
Alter des Angebots: 22Tage
Aktualisiert: 22Tage

Ortschaften

Konstantego Miodowicza, Kielce
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

NBN Nieruchomości

Biuro Obsługi