SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
125 014 €
(2 232 € / m²)
Verkauf
3
1
56 m²
Stroma, gmina Świebodzin

schlafzimmer3
wohnung56 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56,8 m², położone w bardzo dobrej lokalizacji – przy ul. Stromej w Świebodzinie.L...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Stroma, gmina Świebodzin
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Properton