SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
224 034 €
(4 308 € / m²)
Verkauf
2
1
52 m²
Westerplatte, gmina Rewal

schlafzimmer2
wohnung52 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyposażony apartament położony w atrakcyjnej nadmorskiej części Rewala. Lokalizacja w bezpośredniej bliskości plaży (o...

möbliert
Alter des Angebots: 59Tage
Aktualisiert: 59Tage

Ortschaften

Westerplatte, gmina Rewal
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Katarzyna Jezierska