SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
83 456 €
(1 128 € / m²)
Verkauf
4
1
74 m²
Polna, gmina Pawłowice

schlafzimmer4
wohnung74 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 74m2 usytuowane na 3 piętrze w niskiej zabudowie w Pawłowicach na ulicy Polnej. Mieszkanie w poszukiwanym, układzie szw...

Andere
Alter des Angebots: 337Tage
Aktualisiert: 259Tage

Ortschaften

Polna, gmina Pawłowice
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

RENOMA NIERUCHOMOSCI

Dagmara