SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
74 186 €
(1 216 € / m²)
Verkauf
3
1
61 m²
Wiklinowa, gmina Łęczna

schlafzimmer3
wohnung61 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

0% - PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO. WYNAGRODZENIE AGENCJI POKRYWA SPRZEDAJĄCY. Szukasz idealnej bazy do stworzenia mieszkania swoich marzeń w świetnie skomun...

Boden:
4. Etage von 4
Alter des Angebots: 91Tage
Aktualisiert: 91Tage

Ortschaften

Wiklinowa, gmina Łęczna
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REMAX POLSKA

RE/MAX Unity ul. Mełgiewska 2, 20-209 Lublin