SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
152 929 €
(2 283 € / m²)
Verkauf
3
1
67 m²
Cicha, gmina Goleniów

schlafzimmer3
wohnung67 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Goleniów, ul. Szczecińska (przy parku)
Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 67 m2, po...

Boden:
4. Etage von 4
Alter des Angebots: 33Tage
Aktualisiert: 5Tage

Ortschaften

Cicha, gmina Goleniów
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Olga Bobrovska