SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
240 141 €
(6 490 € / m²)
Verkauf
2
1
37 m²
gmina Dziwnów

schlafzimmer2
wohnung37 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament , na którego metraż składa się łazienka, sypialnia oraz salon z aneksem kuchennym. To urokliwe i przytulne mieszkan...

Andere
Alter des Angebots: 66Tage
Aktualisiert: 66Tage

Ortschaften

gmina Dziwnów
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Lex House

Nikola Trochonowicz