SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
368 459 €
(4 913 € / m²)
Verkauf
3
1
75 m²
Legionów, Gdynia

schlafzimmer3
wohnung75 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75,64 m2 w komfortowym rozkładzie pomieszczeń. Nieruchomość zlokalizowana na 9 piętrze budynku w nowoczesnej ...

Andere
Alter des Angebots: 7Tage
Aktualisiert: 7Tage

Ortschaften

Legionów, Gdynia
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Dom & House