SUPA24
194 558 €
(3 671 € / m²)
Verkauf
3
1
53 m²
Szyprów, Gdańsk

schlafzimmer3
wohnung53 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

3 POKOJE | INWESTYCJA | SUPER LOKALIZACJA | GDAŃSK ŻABIANKA |
Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na ...

Boden:
4. Etage von 4
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Szyprów, Gdańsk
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

BALTIC HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA ŻMUDA

Oliwier Drach