SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
93 419 €
(3 737 € / m²)
Verkauf
1
1
25 m²
Twarda, Gdańsk

schlafzimmer1
wohnung25 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nowoczesny apartament inwestycyjny w sercu Gdańska z możliwością pełnego odliczenia 23% VAT. LOKALIZACJA Inwestycja znajduje się w gdańskiej dzielnicy...

Boden:
2. Etage von 6
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Twarda, Gdańsk
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

HOMFI SP. Z O.O.

Oskar Łukaszuk