SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
129 468 €
(2 877 € / m²)
Verkauf
3
1
45 m²
Gdańska, Gdańsk

schlafzimmer3
wohnung45 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

SZUKASZ MIESZKANIA BLISKO MORZA? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!MIESZKANIE:Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2 mieszczące się na I pię...

Andere
Alter des Angebots: 44Tage
Aktualisiert: 44Tage

Ortschaften

Gdańska, Gdańsk
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

NIERUCHOMOŚCI365.EU

Sebastian Tokaj