SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
146 082 €
(4 174 € / m²)
Verkauf
2
1
35 m²
Uczniowska, Gdańsk

schlafzimmer2
wohnung35 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Funkcjonalne, bardzo słoneczne mieszkanie 2 pokojowe na parterze od strony południowo-zachodniej. 
Jest to idealna propozycja dla osób ceniących:

Andere
Alter des Angebots: 75Tage
Aktualisiert: 75Tage

Ortschaften

Uczniowska, Gdańsk
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Dom & House