SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
113 548 €
(4 367 € / m²)
Verkauf
1
1
26 m²
Powalna, Gdańsk

schlafzimmer1
wohnung26 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na sprzedaż mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem. Jest położone w północno-wschodniej części Śródmieścia, u zbiegu Opływu Motławy i uchodząc...

Andere
Alter des Angebots: 70Tage
Aktualisiert: 70Tage

Ortschaften

Powalna, Gdańsk
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

HOME EXPERT

Ostap Bilinskyy