SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
223 620 €
(3 440 € / m²)
Verkauf
4
1
65 m²
Cedrowa, Gdańsk

schlafzimmer4
wohnung65 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Wolne Miasto - Eco Classic | Wysoki standard wykończenia | Gotowe do zamieszkania Komfort bez kompromisów - mieszkani...

Andere
Alter des Angebots: 390Tage
Aktualisiert: 354Tage

Ortschaften

Cedrowa, Gdańsk
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Patryk Hassa