SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
376 822 €
(5 162 € / m²)
Verkauf
3
1
73 m²
Juliusza Kossaka, Bydgoszcz

schlafzimmer3
wohnung73 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Stylowe wnętrze premium | Zabudowa na wymiar | Gotowe do wprowadzenia - zamieszkaj od zaraz!!! Wyjątkowy, elegancki apartament położony w jednej z na...

Boden:
5. Etage von 6
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Juliusza Kossaka, Bydgoszcz
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Beata Zakrzewska