SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
1 350 000 €
(8 882 € / m²)
Verkauf
Atypisch
2+
152 m²
Opština Tivat

schlafzimmeratypical
wohnung152 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na prodaju ekskluzivan dvosoban stan 152m2 u prestižnom kompleksu Porto Montenegro, u zgradi Elena, u Tivat. Ova lokacija predstavlja jednu od najelit...

möbliert
Alter des Angebots: 16Tage
Aktualisiert: 16Tage

Ortschaften

Opština Tivat
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic