SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
258 000 €
(3 000 € / m²)
Verkauf
3
2+
86 m²
Glavni grad Podgorica

schlafzimmer3
wohnung86 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na prodaju je trosoban stan površine 86 m². Kupovina je moguća i putem stambenog kredita NLB banke kroz program zelene kreditne linije. Stan se nalazi...

Andere
Alter des Angebots: 60Tage
Aktualisiert: 60Tage

Ortschaften

Glavni grad Podgorica
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Team Real Estate

Mladen Pejanović