SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
195 000 €
(3 000 € / m²)
Verkauf
2
2+
65 m²
Glavni grad Podgorica

schlafzimmer2
wohnung65 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na prodaju je polunamješten dvosoban stan površine 65 m², sa ugradnom kuhinjom, tehnikom i plakarima. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita NLB...

Andere
Alter des Angebots: 61Tage
Aktualisiert: 61Tage

Ortschaften

Glavni grad Podgorica
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Team Real Estate

Mladen Pejanović