SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
270 290 €
(7 723 € / m²)
Verkauf
2
1
35 m²
Općina Podstrana

schlafzimmer2
wohnung35 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nude na prodaju stan u Luksuznoj novogradnji – jednosoban stan 35.80 m² – Split, Žnjan – 200 m od mora

Andere
Alter des Angebots: 6Tage
Aktualisiert: 6Tage

Ortschaften

Općina Podstrana
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Angelus nekretnine d.o.o.

Venći Čulić Meić