SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
550 000 €
(3 691 € / m²)
Verkauf
3
2+
149 m²
Općina Medulin

schlafzimmer3
wohnung149 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nekretnina se nalazi u Medulin, jednoj od najtraženijih lokacija na jugu Istre, poznatoj po prekrasnim plažama, kristalno čistom moru i ugodnoj medite...

Andere
Alter des Angebots: 32Tage
Aktualisiert: 31Tage

Ortschaften

Općina Medulin
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Diamond Realestate

Tatjana Mišković Milić