SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
750 000 €
(4 491 € / m²)
Verkauf
5
2+
167 m²
Općina Matulji

schlafzimmer5
wohnung167 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

OPATIJA, MATULJI - Troetažni stan s krovnom terasom: osjećaj kuće, privatnost i panoramski pogled

Ova nekretnina nudi rijetku kombinaciju – funkcion...

Andere
Alter des Angebots: 24Tage
Aktualisiert: 23Tage

Ortschaften

Općina Matulji
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Vinger