SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
150 000 €
(1 786 € / m²)
Verkauf
2
1
84 m²
Općina Marčana

schlafzimmer2
wohnung84 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Prodaje se dvoetažni stan površine 84 m2 smješten u manjoj stambenoj zgradi sa svega tri stana.
Riječ je o zgradi u kojoj svaki stan ima zaseban vanjs...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Općina Marčana
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Four nekretnine d.o.o.

Jovan Tomić