SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
805 000 €
(5 095 € / m²)
Verkauf
4
1
158 m²
Lokva, Općina Lovran

schlafzimmer4
wohnung158 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

OPATIJA, LOVRAN - ekskluzivni stan 50 m od mora.

Na prodaju je ekskluzivan stan u Lovranu, smješten svega 50 metara od prekrasne plaže, u modernoj vi...

Andere
Alter des Angebots: 359Tage
Aktualisiert: 304Tage

Ortschaften

Lokva, Općina Lovran
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Dux nekretnine d.o.o.

Kristijan Težak