SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
238 784 €
(3 316 € / m²)
Verkauf
3
1
72 m²
Općina Ližnjan

schlafzimmer3
wohnung72 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Smješten u atraktivnom i mirnom dijelu Ližnjana, ovaj moderan stan u novogradnji predstavlja izvrsnu priliku za ugodan život ili investiciju u blizini...

Andere
Alter des Angebots: 10Tage
Aktualisiert: 10Tage

Ortschaften

Općina Ližnjan
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović