SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
265 000 €
(4 015 € / m²)
Verkauf
3
1
66 m²
Soline, Općina Dobrinj

schlafzimmer3
wohnung66 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Otok Krk - uvala Soline, prodaju se apartmani u apartmanskoj zgradi na dobroj lokaciji, cca 350 metara od mora.

Apartman na katu površine cca 66,37 m...

Andere
Alter des Angebots: 284Tage
Aktualisiert: 8Tage

Ortschaften

Soline, Općina Dobrinj
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

JO-DA nekretnine d.o.o.

Josip Šikić, mag.oec