SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
375 992 €
(4 476 € / m²)
Verkauf
4
2+
84 m²
Grad Trogir

schlafzimmer4
wohnung84 m²
badezimmer2+
aufzugJa
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Posredujemo u prodaji stana S29 u modernoj novogradnji u Trogiru, koja se sastoji od ukupno 32 stambene jedinice. Stan se nalazi na četvrtom katu zgra...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Grad Trogir
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine