SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
240 500 €
(4 908 € / m²)
Verkauf
2
1
49 m²
Grad Trogir

schlafzimmer2
wohnung49 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Posredujemo u prodaji stana S26 u modernoj novogradnji u Trogiru, koja se sastoji od ukupno 32 stambene jedinice. Stan se nalazi na četvrtom katu zgra...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Grad Trogir
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine